Spoľahliví elektrikári pre stabilnú firmu - servisný technik

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta (vrátane príplatkov a bonusov) + nadčasy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a opravy výťahov - projekty v rámci "novej Bratislavy"
- prevenčné práce
- dodržanie termínov realizácie daných činností
- priama komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov
- aktívna práca v teréne od pondelka do piatka v regióne Bratislava a okolie

PRACOVNÝ ČAS: 7-15:30 hod
v prípade poruchy a následne vykonaného nadčasu preplácanie podľa Zákonníka práce
- pohotovosť po zaučení po skúšobnej dobe - 24/7 - raz za 2mesiace

- prosperujúca a stabilná nadnárodná spoločnosť
- odborný a kariérny rast
- Multisport karta
- mobilný telefón
- ročný budget 500 Eur na odmeny podľa preferencií (v oblasti vzdelávanie, šport, relax, kultúra)
- AUTO aj na súkromné účely po skúšobnej dobe (počas skúšobnej dobe práca so skúseným kolegom)
- príspevok na 3. piliier DDS
- odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a podobne
- v prípade potreby ubytovanie v Bratislave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre svetovú 1 v predaji eskalátorov a európska jednotka v predaji výťahov.

Hľadáme do tímu 5 nových kolegov tak ak poznáte ešte niekoho iného, dajte nám vedieť a ďakujeme pekne :)

Požiadavky na zamestnanca

- prax aspoň 2 roky a viac s opravou elektrotechnických zariadení (ideálne priamo výťahy)
- min. paragraf 21 (paragraf 18 revízny technik výhodou)
- záujem učiť sa nové veci, samostatný a spoľahlivý prístup k práci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis