Office manager s nástupom ihneď pre ľudsky zameranú stabilnú firmu

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 400 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + polročné bonusy + 13.plat a iné benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a spracovanie pošty
- vítanie návštev
- organizácia firemných stretnutí a eventov
- evidencia faktúr a zmlúv a iných dokumentov firmy
- administratívna agenda, prezentácie, reporting
- agenda BOZP
- spolupráca na tvorbe internýc hsmerníc
- komunikácia s dodávateľmi
- objednávanie služieb (IT, kuriér, operátor, kancelárske potreby, upratovanie, hotel a iné)
- správa vozového parku
- spolupráca na HR a Office projektoch

- atraktívny zamestnávateľ s ľudskou firemnou kultúrou a dobrým kolektívom
- 13. plat
- motivačná zložka polročná
- 2 dni Sick day
- príspevok na dopravu, príspevok na DDS
- rôzne formy vzdelávania
- zamestnanecké zľavy, občerstvenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre významnú spoločnosť s alkoholickými nápojmi s veľmi dobrou a ľudskou firemnou kultúrou :)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax aspoň 2 roky na podobnej pozícii ako Office manažérka
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
- príjemné komunikatívne vystupovanie, dobré organizačné schopnosti, zmysel pre detail, dobrý time-management a plánovanie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov