Hľadáte prácu ako vodič/ka VZV priamo v Bratislave ? Tak nás kontaktujte.

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 774,4 - 1 000 EUR/mesiac- príplatky podľa ZP - odmeny : 250€ výkonnostná odmena a 250€ dochádzková odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transport materiálu
- vykladanie a nakladanie kamiónu
- práca so skenerom

- práca v príjemnom prostredí
- bonusy vyplácané už počas skúšobnej doby
- pravidelné zálohy
- ubytovanie zabezpečené

- 3 zmenná prevádzka / 8 hod (možná dohoda aj na 2 zmeny - 12hod)
- zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pôsobí na európskom pracovnom trhu a medzi jeho primárne aktivity patria skladovanie, logistika, špedičná činnosť a nákladná doprava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

sklad

- prax na VZV nutná
- spoľahlivosť
- flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- prax so skenerom výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov