Pracuj v Holíči ako operátor výroby pre automobilový priemysel! Plat 1050 €!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holíč
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 - 1 050 EUR/mesiac790 eur + výkonnostný bonus: 100 €/mesiac - dochádzkový bonus: 50 €/mesiac + príplatky podla ZP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

možnosť kariérneho rastu
- možnosť dostávania záloh
- zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá produkciou interierových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetnickej kože.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálnu zručnosť
- precíznosť
- ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
- samostatnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov