Pridať inzerát

Elektrikár s nástupným bonusom 300€

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Snina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,26 - 7,05 EUR/hod.Mzda sa skladá zo základnej zložky 70% + 30% variabilnej zložky. Nástupná základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta a bude prehodnocovaná v závislosti od individuálneho výkonu zamestnanca po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektro-údržba lisov a obrábacích strojov

- Opravy elektrickej inštalácie osvetlenie priemyselných závodov(vrátane nevýbušných svietidiel).
- Opravy jednotlivých elektrických zariadení obrábacích strojov(sústruhy, frézky, vŕtačky, brúsky, lisy, elektrické odporové pece a pod.).
- Výmena ovládacích viacžilových káblov podľa výkresovej dokumentácie a odskúšanie.
- Kontrola a opravy prenosného elektrického náradia, napr. ručné elektrické vŕtačky, ručné elektrické brúsky a pod., meranie izolačných stavov.
- Demontáž a montáž inštalácií pohonu, spotrebičov, ovládacích obvodov,
- Rozoberanie el.motorv - výmena ložísk, oprava rozvodov elektrickej inštalácie, kontrola ručného náradia.
- Údržba a bežné opravy vnútorných elektrických rozvodov.
- Pravidelná kontrola stavu a chodu elektrických strojov a zariadení.
- Kvalifikácia elektrikár §21 /vyšší stupeň sa už dorobí podľa potreby/

• Vzdelávanie a rozvoj,
• príspevok na Vianoce a letnú dovolenku,
• odmena pri životnom jubileu,
• individuálny benefitný účet - voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra,
• príspevok na dopravu,
• interný náborový príspevok,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti,
• aktívny život s kolegami (firemné akcie, teambuildings, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia),
• sponzoring zamestnancov podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií (športové kluby, kultúrne celky atď.).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v oblasti obranného a civilného priemyslu. Hlavné portfólio spoločností patriacich do skupiny pokrýva celý životný cyklus munície, rádio-navigačné systémy pre letiská a výrobu špeciálnych kontajnerov na mieru, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Počet rokov praxe

2

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tomášová
Tel.: +421903215523
E-mail: poslať životopis