Operátor výroby so mzdou až 1100 v Tvojom meste Gbeľany a s dopravou z okolia Žiliny zabezpečenou - volaj ihneď 0911 82 82 06 ak máš záujem !

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,43 EUR/hod.6,43 € základná hodinová mzda + 0,35 € príplatok za poobednú zmenu + 1,80€ nočná zmena s príplatkom + až do 40 € dochádzkový bonus + až do 40 € odmena za výkon + príplatky podľa zákona
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž modulov pre automobily na výrobných linkách : kokpit, FEM,
predná, zadná náprava
- kontrolovanie kvality výrobkov a vstupných materiálov
- výroba palubových dosiek
- brzdových systémov
- dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- riešenie drobných porúch a nedostatkov
- reportovanie porúch a nedostatkov

- mzda 6,43 € základná hodinová mzda
- + 0,35 € príplatok za poobednú zmenu
- + 1,80€ nočná zmena s príplatkom
- + až do 40 € dochádzkový bonus
- + až do 40 € odmena za výkon

Zabezpečená zvozová doprava v rámci Žilinského kraja ZDARMA
(Čadca, Martin, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turzovka,
Skalité, Bytča)

Stravné v hodnote 3,83 €/deň - dobíjané na stravovaciu kartu
3 zmenná prevádzka / 8 hod

PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV !!!

Informácie o výberovom konaní

ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj a kontaktuj nás :
telefonický : 0911 82 82 06
emailom : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredný výrobca predných a zadných náprav do áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

dobrý zdravotný stav (práca v stoji)
manuálna zručnosť
samostatnosť
ochota pracovať na 3 zmeny
prax vo výrobe
zodpovedný prístup k práci

práca vhodnejšia pre mužov !!!

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov