Jednoduchá práca - operátor výroby alebo balič v Tvojom meste - Stará Tura - volaj ak máš záujem - miesta sa míňaju !!! 0911 82 82 06

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Turá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacOperátor strojov (nastavovač) - JIIS-lisovňa, montáž - mesačná mzda 800€ brutto + dochádzková odmena 50 € + výkonnostná odmena do 25€ + príplatky podľa zákona Operátor výroby - JIIS-balenie - hodinová mzda 4,30 €/hod + indiv. odmena 40 až 90€ + dochádzková odmena 50 € + výkonnostná odmena do 25€ + príplatky podľa zákona -
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba injekčných striekačiek
pracovník :
- zodpovedá za plnenie stanovených výkonov strojov,
- dodržiavanie kvality,
- sledovanie poruchovosti strojov a ich evidenciu,
- vykonáva odborné samostatné činnosti pri nastavovaní, zoraďovaní,
údržbe a opravách všetkých strojov a zariadení,
- zodpovedá za evidenciu použitých náhradných dielov pre jednotlivé
stroje,
- spolupracuje pri vývoji a zavádzaní nových výrobkov a nových
technológií

Operátor strojov (nastavovač) - JIIS-lisovňa, montáž
- mesačná mzda bez praxe 1100-1300 € br

Operátor výroby - JIIS-balenie
- hodinová mzda 4,30 €/hod
- Individuálna odmena 40-90 €

- dochádzková odmena 50 €
- 13. mzda a 14. mzda 300 €
- príspevok na dopravu 0,11€/ km
- výkonnostná odmena do 25 €
- príplatok nadčas 25%+1,5 €
- možnosť stravovania v firemnej jedálni (hodnota obedu 0,80€)
- stravné lístky 3,83 € za nočnú zmenu, nadčasy

Informácie o výberovom konaní

ak ťa ponuka zaujala neváhaj a kontaktuj nás :

telefonický : 0911 82 82 06
emailom : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Od roku 1947 sa firma sústreďuje na vývoj a výrobu vysokokvalitných jednorazových výrobkov pre zdravotnícky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať v 3, 4 zmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- chuť učiť sa nové veci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov