Pridať inzerát

Operátor v pradiarenskej výrobe

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,53 EUR/hod.Príplatky a odmeny k základnej mzde. Priemerný mesačný zárobok po skúšobnej dobe a zaučení 800 - 850€ netto. Bonus 13. - 14. plat
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha rôznych pradiarenských strojov.

- príspevok zamestnávateľa na DDS - 2% z hrubej mzdy
- vernostná prémia
- dochádzkový bonus
- relaxačná poukážka 1x mesačne
- sociálny program spoločnosti
- 13 - 14 plat

- práca funguje v 3-zmennej prevádzke, príp. 4-zmennej prevádzke
- stravovanie je v jedálni, príspevok zamestnanca je 1€/obed.
- možnosť ubytovanie pre vhodných kandidátov, ktorí sú mimo Levíc.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od mája roku 2005. Naším 100% spoločníkom je nemecká firma, ktorá má vyše 160 ročnú tradíciu vo výrobe režných i farebných priadzí a nití.

Spoločne s materským závodom disponujeme kapacitou viac ako 60 000 vretien, čím sa kapacitne radíme k najväčším výrobcom špeciálnych priadzí v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Textil

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov