Projektový manažér (procesy predaja) pre významný potravinový reťazec

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac+ ročné bonusy (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- digitalizácia a optimalizácia procesov s cieľom zvýšenia produktivity práce a zníženia pracovnej záťaže zamestnancov
- riadenie projektov a implementácia procesov vrátane obchodných prípadov
- rozvíjanie procesov a zlepšovanie výkonu a produktivity
- podieľanie sa na rozvoji noriem na hodnotenie optimalizácie procesov pri predaji
- podieľanie sa na implementácií digitalizácie predaja v strednej a východnej Európe
- zdieľanie najlepších postupov z inovácií a partnerstiev medzi rôznymi krajinami
- príprava obchodných prípadov pre servis a príležitostí na spoluprácu

- zamestnanie pre stabilnú a silnú spoločnosť na trhu
- mimoriadne odmeny
- automobil aj na súkromné účely
- zamestnanecké výhody a produktové zľavy, stravné lístky, platené voľno
- benefity z kategórií rodina/práca/sociálne benefity/kultúra/šport

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významný potravinový reťazec hľadáme Projektového manažéra so znalosťou riadenia procesov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie v obchodnom alebo technickom odbore
- 3 a viac rokov praxe na pozícií Projektový manažér so znalosťou riadenia procesov
- aktívna znalosť anglického jazyka
- MS Office - pokročilý užívateľ
- analytické myslenie
- vynikajúce komunikačné schopnosti a vysoká orientácia na zákazníka
- ochota cestovať 30-50%

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov