Pracuj v Strečne na montážnych a zváracích linkách pre automobylový priemysel!!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR/mesiacMzda 810€ brutto + 35€ dochádzkový bonus + 0-90 0€ výkonnostný bonus+ príplatky podľa ZP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na oddelení výroby - lisovňa - obsluha lisovaných liniek
- zabezpečenie výroby na lisoch podľa zaradenia
- kontrola vyrobených (vylisovaných) kusov
- kontrola funkčnosti a bezporuchovosti strižných a ohýbacích nástrojov

Mzda 810€ brutto + 35€ dochádzkový bonus + 0-90 0€ výkonnostný bonusBonus: zabezpečená strava na rannej a poobednej smene, stravný lístok za nočnú smenu, sviatky a víkendy.
Príplatky za nočnú 1,34€/ hodinu, príplatok hlučné za lisovňu 0,72 Eur / hod. (za mesiac 100 - 120e)

Informácie o výberovom konaní

dopravu zadarmo od Turčianskych Teplíc, Martin, Strečno

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je výrobcom dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov