Pracovná príležitosť priamo v Skalici! Ubytovanie, alebo zvoz z okolia zabezpečené - Nástup 1.2.2022 (Operátor výroby)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,11 EUR/hod.4.11 € / hod + bonusy a príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou produktou pre automobilový a ostatný priemysel( vnútorné krúžky, vonkajšie krúžky, ihlové ložiská, podložky, napínacie kladky, radiace systémy do prevodoviek, cylindrické ložiská asynchrónne krúžky)

Kontrola výrobnej dokumentácie a dielov pripravených na montáž resp. balenie.
Obsluha montážnej linky
Balenie
Vedenie evidencie

Práca na TPP
3 Zmenná prevádzka
Ubytovanie ZDARMA
Doprava z okolia ( Šaštín- Stráže, Gbely, Holíč, Senica, Oreské, Unín, Štefanov, Vrádište, Skalica a iné )
Starostlivosť koordinátora
Pravidelné zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ukončené SOU
Životopis
Práca vhodnejšia pre ženy

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov