Pridať inzerát

Nástrojár

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností kandidáta sa môže zvyšovať)
  • Termín nástupu: (''ihneď,)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem a práca s frézou, brúskou a hydraulickým lisom
- Identifikácia porúch na formách a prevedenie ich servisu a opráv
- Chemické čistenie a konzervácia foriem, udržovanie poriadku na pracovisku
- Zapisovanie vykonaných preventívných alebo prediktívnych opráv, cyklov a check listov
- Denné sledovanie požiadaviek na opravy, skladu náhradných dielov a spotrebovaného materiálu, plánu údržby
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- praca na 4 zmeny

- Stabilná spoločnosť s možnosťou dlhodobého uplatnenia sa
- 10 % mesačné prémie
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Príspevky na stravovanie nad rámec zákona
- Letný ale aj zimný bonus
- Vernostné bonusy
- Príspevok do III.piliera
- Zabezpečená doprava na pracovné zmeny
- Rôzne darčeky vo forme vitamínových balíčkov, vianočných balíčkov
- Sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- SŠ vzdelanie, ideálne technického zamerania
- Prax na obdobnej alebo rovnakej pozícií po dobu aspoň 1 rok
- Prax v automobilovom priemysle obrovskou výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov