Pridať inzerát

.NET Developer/Microsoft 365 Consultant

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 3 200 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

*Návrh a vývoj firemných aplikácií a riešení (prevažne Microsoft technológie)
* Analýza zákazníckych požiadaviek, návrh a špecifikácia budúcich riešení
* Vývoj aplikácií na platforme .NET v jazyku C#
* Implementácia riešení na platforme Microsoft SharePoint a Microsoft 365
* Vývoj cloudových riešení na báze JavaScript
*práca s OpenText a SAP
* iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

* Zaujímavá práca pre tuzemských aj zahraničných klientov
* rozvojové aktivity, odborné školenia, certifikácie
*Práca s modernými technológiami (Microsoft a SAP)
* Možnosť kariérne rásť
* Služobný notebook, mobilný tarif, príspevky na šport

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre rozrastajúcu sa spoločnosť poskytujúcu riešenia v oblasti správy informácií.

Si človek s technickým rozhľadom, analytickými schopnosťami a skvelou znalosťou programovania? Neváhaj a reaguj na náš inzerát !

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ technického / IT smeru , alebo 2 roky praxe v IT
* Nadšenie a záujem o rozvíjanie Microsoft technológií
* Znalosti programovania v jazyku C# alebo podobne orientovaných jazykoch (Java, C++, Visual Basic)
* Anglický jazyk - úroveň stredne pokročilý B2

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov