500 Eur za nástup! Využi jedinečnú ponuku a pridaj sa k nám ako operátor výroby v Novom Meste nad Váhom

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac775 Eur základná zložka mzdy + 75 dochádzkový bonus + 50 výkonnostný bonus a 5% po skúšobnej dobe + príplatky za nočné a i.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba posilovačov riadenia a brzdových systémov.
- Práca v stoji, na linke v takte.
- Práca na poloautomatických strojoch
- V rámci linky pracujete na viacerých pozíciách, teda nie je to stereotypná práca
- Kontrola kvality

- nástupný bonus pri nástupe v období 17-21.1.2022. Bonus je vyplatený za plný odpracovaný mesiac vo výške 300 Eur a druhý plný mesiac vo výške 200 Eur
- Stabilná práca
- Zaškolenie v podniku skúsenými trénermi
- Možnosť kariérneho rastu (viac stupňov odmeňovania)
- Ubytovanie v našich ubytovniach zdarma
- Letný dovolenkový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient sa zaoberá výrobou posilňovačov riadenia a brzdových systémov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na 3 zmeny (týždeň ranná, poobedná a nočná)
- Manuálna zručnosť
- Ochota učiť sa nové veci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov