Pridať inzerát

Hľadáme finančného účtovníka!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
*dodávateľské fakturácie, zúčtované mzdy, odvody do poistných fondov, podpora pri účtovaní ostatných nákladov materskou firmou
* úhrady dodávateľských faktúr, bankové výpisy, vzájomné zápočty, splatnosť fakturácie, operácie pokladne
*vypracovávanie daňových priznaní DPH, daň z nehnuteľností a daň z motorových vozidiel
*zostavovanie mesačných a ročných uzávierok pre NBS a Štatistický úrad
*vypracovávanie podkladov pre audítorskú firmu, interné oddelenia (Controlling, Logistika, Personálne oddelenie)
*dodržiavanie platnej legislatívy a účtovných štandardov
*práca v systéme SAP
*správa investícií
*vedenie pokladne

- 13. a 14. plat
- flexibilný pracovný čas
- PC
- stravovacia karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive hľadá samostatného finančného účtovníka, a preto neváhajte a pošlite nám svoje CV v prípade, že spĺňate nižšie uvedené kritériá!

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni nevyhnutnosťou
- znalosť systémov SAP a slovenských účt. štandardov nevyhnutnosťou
- samostatnosť, analytické myslenie
- znalosť medzinárodných účtovných štandardov
- prax na obdobnej pozícii 4-5 rokov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov