Network Security Specialist - globálne tímy a medzinárodné projekty

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + 13 a 14 plat + ročné bonusy a iné zaujímavé benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- špecialista na sieťovú bezpečnosť v rámci globálnych tímov IT infraštruktúry

- každodenné globálne zabezpečenie siete pomocou rôznych technológií používaných na ochranu sieťovej infraštruktúry spoločnosti
- Implementovať štandardy bezpečnej konfigurácie systému s príslušnou dokumentáciou (aktualizácia / aktualizácia systému)
- Prevádzková správa životného cyklu bezpečnostných zariadení
- Kontrola a implementácia požiadaviek na technické zmeny
- Spolupráca s miestnymi a regionálnymi tímami IT pri poskytovaní každodenných služieb zabezpečenia siete
- Správa bezpečnostných protokolových súborov - kontrola a analýza bezpečnostných protokolových súborov
- Zabezpečenie súladu so súčasným bezpečnostným prostredím siete a zabezpečenie včasného hlásenia, riešenia a riešenia akýchkoľvek odchýlok od politiky alebo štandardov.

- atratívne prostredie medzinárodnej dynamickej spoločnosti a práca v mladom kolektíve
- 13 a 14. plat
- ročné bonusy
- 3 dni sick day
- práca v kancelárii aj možnosť práce na Homeoffice
- plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
- nefinančný benefit na rôzne voľnočasové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre významnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti IT procesov a služieb.
Nástup kandidáta je možný IHNED a firma sa nachádza v atraktívnej lokalite v centre mesta.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax min. 2-3 roky s Network Security
- podmienkou prax s Firewalls Palo Alto a cloudovou bezpečnosťou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov