Manipulant alebo kalič v strojárskom priemysle - Kysucké Nové Mesto

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,82 EUR/hod.Základná mzda: 3,82€ s navýšením po zaučení, plus: osobný bonus do 78 €/mesiac, dochádzkový bonus 47€/mesiac, odmeny 78€/mesiac, príplatok za nočnú zmenu 1,79 €/hod., príplatok za sťažený výkon práce 0,72€/hod., poobedná zmena 0,20€/hod., príplatok za sobotu 1,79€/hod., príplatok za nedeľu 3,58 €/hod., nadčas 35%, a rôzne iné bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dovezenie materiálu ku strojom
- kontrola dostatku materiálu pri strojoch
- preprava materiálu pomocou vozíkov a žeriavu (zabezpečíme školenie na VZV aj žeriavnický preukaz)
- ak máte strojárske vzdelanie alebo prax v strojárskom priemysle, môžete postúpiť na vyššie pozície - obsluha strojov, kalič a i.

práca na 4 zmeny formou:
1 deň ranná (6:00-18:00) 1 deň nočná (18:00-6:00) a 2 dni voľno
možnosť práce na 3 zmeny na pozícii lisovač
ranná 6:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-6:00

V prípade záujmu o pozíciu nám zašlite životopis na adresu michaela.nemcova@manuvia.com, 0915 891 819

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba častí do ložísk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny
ochota učiť sa nové veci
strojárske zameranie alebo prax je výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov