Mobis rozširuje svoj tím. Doprava zabezpečená, mzda aj 1200 Eur. (Montážnik/montér)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,95 - 7,9 EUR/hod.5,95 - 6,10 € základná hodinová mzda + 0,35 € príplatok za poobednú zmenu + 1,60€ príplatok za nočnú zmenu + až do 40 € dochádzkový bonus + až do 65 € odmena za výkon + až do 40 € kvartálny bonus + až do 70 € mimoriadna odmena + 13-ty a 14-ty plat až do výšky 50% mzdy a mnoho ďalších výhod
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž modulov na výrobných linkách kokpit, FEM, predná, zadná náprava
Kontrolovanie kvality výrobkov a vstupných materiálov
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
Reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov
Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
Dodržiavanie predpisov BOZP a PO
Riešenie a opravovanie drobných závad a porúch
Zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný material
Dodržiavanie poriadku, čistoty a 5S na pracovisku

Zabezpečená zvozová doprava v rámci Žilinského kraja ZDARMA (Čadca, Martin, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turzovka, Skalité, Bytča)
stravné v hodnote 3,83 €/deň dobíjané na stravovaciu kartu

Informácie o výberovom konaní

dobrý zdravotný stav (práca v stoji)
manuálna zručnosť
samostatnosť
ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca dielov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Fašianok
Tel.: +421918454426
E-mail: poslať životopis