Pridať inzerát

Výroba hliníkových a oceľových profilov na 2 zmeny

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horné Orešany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,3 EUR/hod.- Individuálna prémia – Osobnostná od 0,1 – 1,0 €/hodina - Dochádzkový bonus 33€ / mesiac - Výkonnostná prémia 1 – 30% - Prémia za sťažený výkon práce 0,15Є / hodina - Prémia z obratu spoločnosti 50€/ mesiac - Prémia za dvojsmennú prevádzku 20€/mesiac - Dovolenkový bonus jednorázový 200€ - Vianočný bonus 100% priemernej hrubej mzdy - Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) – 2% z hrubej mzdy - Stravné lístky 3,90 €/zmena; zamestnanec platí 0,80€/lístok - Mimoriadna odmena riaditeľská
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naťahovanie gumy na AL rúrky
- pílenie
- ohýbanie
-balenie Al rúr a profilov

- práca iba na 2 zmeny (6:00 - 14:30, 14:00 - 22:30)
- práca v sede aj v stoji
- parkovanie pred areálom spoločnosti
- práca v skladových priestoroch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť sa špecializuje na mechanické spracovanie hliníkových a oceľových profilov. Predvýrobky-spravidla zvárané hliníkové rúry, oceľové rúry, extrudované hliníkové a ťahané hliníkové rúry-získavame vo veľkom množstve priamo zo známych závodov na výrobu hliníka alebo ocele z východnej Európy a dosahujeme tak atraktívne výkupné ceny. Táto výhoda pri nákupe hliníkových a oceľových rúr je samozrejme prenesená na našich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov