Pridať inzerát

Aplikačný konzultant

Mám záujem

Miesto práce:

Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto):

2 000 EUR/mesiac

Termín nástupu:

2/2022

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ / ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE?

  • Spolupráca na interných IT projektoch v rámci celého životného cyklu (Analýza, Vývoj, Testovanie, Nasadenie) pre Benzina / ORLEN SK a Benzina / ORLEN CZ primárne v oblasti vernostného programu a mobilnej aplikácie Benzina ORLEN
  • Zaistenie a koordinácia inštalácií nových čerpacích staníc
  • Podpora užívateľov na centrále Benziny ORLENU na Slovensku a riešenie ich eskalácií
  • Komunikácia a riešenie problémov spojených s prevádzkou rôznorodých IT systémov spoločnosti (Mobilné platby, Pokladničný systém, Kartové terminály, Autorizačný hosť, Centrálne systémy atď.)
  • Komunikácia s dodávateľmi SW a HW, riadenie požiadaviek užívateľov smerom k dodávateľom systémov a IT služieb na Slovensku, zaistiť ich dodanie v požadovanom čase a zodpovedajúcej kvalite
  • Monitoring plnenia servisných zmlúv. Monitoring incidentov riadiaceho systému a komunikácia a dohľad nad ostatnými
  • Riadenie projektov dodávok HW a SW týkajúcich sa prevádzky čerpacích staníc malého a stredného rozsahu primárne v rámci Slovenska (backup pre CZ)
  • Podieľanie sa na analýzach procesov spoločnosti špecifikovaných pre SK aj CZ, navrhovanie a realizovanie aplikácie pre ich spracovanie s cieľom vybudovania maximálnej podpory pre riadenie a zabezpečenie procesov v spoločnosti
  • Vykonávanie konzultačnej činnosti a vykonávanie metodickej podpory užívateľa s cieľom zaistenia spoľahlivej, plynulej a bezpečnej prevádzky ERP systémov Benziny ORLENU

ČO VÁM ZA TO PONÚKNEME?

  • Zaujímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
  • Príležitosť zúčastňovať sa zaujímavých projektov
  • Možnosť osobného aj profesijného rastu
  • Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
  • Široký balíček zamestnaneckých benefitov
  • Priateľské prostredie medzinárodného tímu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
ČO BY STE MALI VEDIEŤ A MAŤ / PROFIL KANDIDÁTA

  • Ideálne znalosť HW, SW a sieťového vybavenia systému čerpacej stanice, znalosť pokladničných a ERP systémov pre retail
  • Skúsenosti s riadením projektov menšieho a stredného rozsahu v oblasti IT výhodou
  • Ochotu a otvorenosť učiť sa nové veci
  • Schopnosť dohovoriť sa anglicky
  • Aktívny vodič (cesty po čerpacích staniciach)
  • Užívateľská znalosť SAPu výhodou

Silná nadnárodná spoločnosť ORLEN Unipetrol Slovakia prevádzkujúci najväčšiu sieť čerpacích staníc v Českej republike, vstupujúca na Slovenský trh so svojou značkou BENZINA, hľadá partnerov pre svoje čerpacie stanice. Využite jedinečnú príležitosť stať sa jedným z prvých partnerov novo vznikajúcej siete na Slovenskom trhu.
Poslať spoločnosti životopis