Pridať inzerát

Projektový manažér

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 2 800 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta + prémie
  • Termín nástupu: ('',)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie pridelených projektov (stavieb) až do úplného ukončenia projektov vrátania odovzdania a finančného uzavretia
- dohľad nad BOZP a PO
- zodpovednosť za časový priebeh projektu, za dodržanie parametrov a správnosť technologických postupov montáže
- kontrola nákladov a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
- špecifikácia technických parametrov a včasné objednanie materiálu
- schvaľovanie a kontrola súpisu prác a objednávok od subdodávateľov
- tvorba podkladov pre fakturácie
- tvorba a finalizácia odovzdávacej dokumentácie
- reporting realizácie projektov

- prémie k pozícii do výšky 20 % z HM
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- 13. plat
- auto aj na súkromné účely, telefón, PC
- stravovanie na pracovisku a gastro lístky
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- prax na podobnej pozícii ako Projektový manažér alebo Stavbyvedúci pre pozemné stavby min. 5 rokov
- VŠ vzdelanie - technické/stavbárske
- ovládanie programov MS Project, MS Office,
AutoCAD
- Odborná spôsobilosť – Autorizácia pre pozemné stavby PODMIENKOU
- čítanie technickej dokumentácie
- schopnosť korigovať tím ľudí na projekte
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk VÝHODOU

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov