Hledáme šikovné dělníky/ce ve výrobě s bonusem 20 000Kč,Plzeň

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrola kvality výrobků
- Obsluha poloautomatických strojů
- Montáž systému řízení osobních automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
- nástupní mzda 25.149 Kč (mzda se postupně navyšuje)
- Týdenní zálohy
- PŘÍSPĚVEK na dopravu
- PŘÍSPĚVEK na stravování
- 25.dní DOVOLENÉ

Informace o náboru

Pokud máte o práci zájem či se chcete na něco zeptat neváhejte mě kontaktovat na číslo +420771136661, nebo můžete odpovědět přes níže uvedené červené tlačítko ,,POSLAT ŽÁDOST SPOLEČNOSTI''

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou systémů řízení pro osobní automobily.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Rádi mezi nás přivítáme nové kolegy a kolegyně do firmy kde se vyrábí řídicí systémy do automobilů.
Pokud nemáte zkušeností nemějte strach vše Vás rádi naučíme. :)

Budeme rádi když:

- Vám nevadí pracovat na 3 směnný provoz
- Budete manuálně zruční
- Jste spolehliví

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
Česká republika