Pridať inzerát

Inžinier kvality (automotive dodávateľ)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 - 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkom a zavádzanie úprav na základe požiadaviek od zákazníka
- spolupráca a vedenie tímu riešiteľov
- dohľad nad plnením KPI spoločnosti
- riešenie reklamácií
- podieľanie sa na interných a zákazníckych auditoch, PPAP procese
- aktívne užívanie systému SAP
- realizácia rekvalifikačných skúšok vzoriek
- aktualizácia FMEA a CP

- 13. a 14. plat
- práca v mladom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- PC, telefón
- stravovacia karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Máte aspoň 3 roky praxe na pozícii inžiniera kvality v oblasti automotive ?
Neváhajte a zašlite nám svoje CV v prípade, že spĺňate nižšie uvedené kritériá!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax na pozícii inžiniera kvality v automotive
segmente min. 3 roky
- VŠ vzdelanie v technickej oblasti
- Microsoft Office a SAP na úrovni pokročilý
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- (Tier1/Tier2), VW projekty
- dobrá znalosť FMEA, CP, MSA, SPC, 8D, 5Why,
Ishikawa, PPAP.
- znalosť normy IATF 16949 a normy VDA 6.3.,
- ISO 14001
- vod. preukaz sk. B (ochota cestovať)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov