Pridať inzerát

Market Analyst / Analytik trhu

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 700 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

* Tvorba medzinárodných prieskumov a predpovedí trhu pre rôzne oblasti
* Budovanie a rozvoj vzťahov s klientami spoločnosti
* Oslovovanie potenciálnych klientov spoločnosti
* Vývoj inovatívnych riešení prieskumu trhu
* Spolupráca a vedenie projektov
* Aktívna starostlivosť o zákazníka
* Návštevy výstav, veľtrhov

* zaujímavá a rozmanitá práca
* rôzne bonusy - provízie z projektov a iné
* Multisport karta
* Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zameraná na marketingové poradenstvo a prieskum trhu hľadá nového zamestnanca na pozíciu Market Analyst.
Si analyticky a obchodne zmýšľajúci človek? Rád pracuješ s dátami a pracuješ na projektoch? Máš obchodné zručnosti?
Neváhaj a reaguj nám na inzerát.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vzdelanie z oblasti - ekonomiky alebo marketingu
* Skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
* Aktívny anglický jazyk - komunikatívna úroveň - B2, iný jazyk výhodou
* Analytické myslenie
* Tímová orientácia
* znalosti MS Office, Excel - pokročilý

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov