Pridať inzerát

Projektant elektrickej bezpečnosti

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyvíjanie, vyrábanie a udržiavanie interných inžinierskych bezpečnostných noriem pre vývoj a konštrukciu
strojov.
- Podporovanie projektantov pri vývoji/navrhovaní v súlade s normami vnútornej bezpečnosti inžinierstva a
požadovanými úradnými platnými smernicami a harmonizovanými normami pre konštrukciu strojov.
- Pomáhanie pri vývoji zníženia rizika po analýze rizík vrátane potrebnej úrovne výkonnosti bezpečnostných
funkcií.
- Vykonávanie výpočtov spoľahlivosti pre vyvinuté bezpečnostné funkcie strojov.
- Vykonávanie interných auditov návrhu bezpečnosti.
- Podporenie vývoja a údržby našej databázy technických bezpečnostných komponentov s potrebnými
kontrolami v súlade s predpismi.
- Poskytovanie odbornej prípravy týkajúcu sa vnútorných bezpečnostných noriem, regulačných bezpečnostných
postupov a požiadaviek.

- 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu
aktuálneho roka)
- výkonová prémia
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- pravidelný mesačný príspevok na hypotéku
alebo kúpu automobilu
- poukážky na regeneráciu pracovnej sily v
hodnote 120 EUR ročne
- odmena za odporučenie kandidáta
- finančná odmena za odpracované roky od 40 do
500 EUR
- životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
- každoročné mzdové prehodnotenie
- možnosť odborného, kariérneho rastu
- organizácia rôznych športovo-zábavných
podujatí pre zamestnancov a ich rodiny
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Si skúsený elektrotechnik so znalosťami bezpečnosti v danej oblasti?

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ - technické vzdelanie (ideálne v oblasti elektrotechniky)
- Dobré znalosti v oblasti bezpečnosti strojov v prepojení na elektrotechniku
- znalosti o normách súvisiacich s bezpečnosťou
strojov (ISO 12100; ISO 13849; ISO TR14121-2)
- Znalosť predpisov a noriem nízkonapäťových
elektrických zariadení (EN-IEC60204, IEC
61439)
- znalosti riadiacich systémov výhodou -
(programovateľné logické ovládače, pohony
motorov, bezpečnostné systémy)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava