Pridať inzerát

Referent/ka prodejních objednávek

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hustopeče, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 22 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• budete přijímat objednávky od zákazníků a zadávat je do IS systému
• bude třeba dodržovat termíny expedice objednávek podle dodacích lhůt
• čeká vás tvorba podkladů pro objednávky a jejich expedice
• a nemine vás ani práce se zákaznickými portály, zakládání nových odběratelů do systému a správa jejich databáze
• nedílnou součástí se stane také komunikace se zákazníky ohledně dodávek a objednávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• můžete očekávat profesionální zaškolení
• docházkové bonusy
• měsíční odměny
• flexibilní pracovní doba
• 13. plat
• týden dovolené navíc
• příspěvek na stravování (obědy jsou mimochodem vychvalovány)
• příspěvek na sport a kulturu
• jazykové kurzy
• zvýhodněné mobilní tarify
• ..a mnoho dalšího!

Informace o náboru

Pošlete nám svůj životopis a my se s vámi do 24 hodin telefonicky spojíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme šikovného a komunikativního kolegu/kolegyni do automotive firmy v Hustopečích na pozici referenta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

vzdělání technického/ ekonomického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. středoškolské vzdělání s maturitou (technického/ ekonomického směru)
• máte praxi buď v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo logistiky
• jako referent se neobejdete bez anglického jazyka na komunikativní úrovni
• jste znalí ERP systému (např. SAP, MS Dynamics 365)
• při plnění úkolů jste schopní samostatnosti, důslednosti a pečlivosti
• máte dobré komunikační/ vyjednávací schopnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov