Pridať inzerát

Pracovník strojírenské výroby - I bez zkušeností

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Napajedla, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsícnástupní bonus, 13. plat, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

■ obsluha brousících strojů (nejedná se o ruční brusky)
■ broušení nástrojové oceli, případně také řezání materiálu na strojní pile
■ měření a kontrola výrobků podle výkresové dokumentace
■ odměřování oceli pomocí metru
■ získané zkušenosti u nás vám pomohou v budoucnu na trhu práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

■ atraktivní mzda
■ nástupní bonus až 50.000 Kč
■ nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
■ možné zvyšování kvalifikace dohromady se mzdou!
■ 13. plat
■ týden dovolené navíc
■ stravenkový paušál (58 Kč za směnu navíc do výplaty)
■ příspěvek na penzijní připojištění (300 Kč/ měsíc a více)
■ občerstvení na pracovišti

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nám na sebe zanechat kontakt a do 24 hodin se Vám ozveme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme šikovné kandidáty, kteří se nebojí práce a chtějí se uplatnit v oboru. Pozice je vhodná i pro absolventy bez zkušeností, takže pokud splňujete základní předpoklady, neváhejte a zašlete nám životopis a my vás hned kontaktujeme.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

■ odhodlání učit se novým dovednostem
■ třísměnný provoz pro vás není překážkou (za noční a odpolední směny příplatky nad rámec zákoníku práce)
■ osobní odpovědnost je samozřejmostí (pozdní příchody ani alkohol na pracovišti není tolerován)

VÝHODOU (nikoliv podmínkou) BUDE KDYŽ...
■ budete mít výuční list ze strojírenského oboru

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov