Nové pracovné pozície v Trnave v automotive!Plat do 1037Eur! Operátor

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 037 EUR/mesiac(850€ základná mzda + 87€ príplatky za nočné + 100€ osobné ohodnotenie + nové auto už od 113 € mesačne , príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku, vernostná odmena)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľate sa na výrobe nových vozidiel v prevádzke montáž
• Montujete jednotlivé diely do vozidiel
• Pracujete podľa pracovného štandardu

Nástup priamo do kmeňového stavu
• Práca v 3 - zmennej prevádzke od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov
• Mzda 1037€ (850€ základná mzda + 87€ príplatky za nočné + 100€ osobné ohodnotenie + nové auto už od 113 € mesačne , príplatky za nadčasy, 13.plat, podiel na zisku, vernostná odmena)
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino...)
Ubytovanie formou zdieľaného podnájmu, maximálne 6 ľudí v 1 byte
Odmeny za zlepšovacie nápady
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa)
• Bezplatné životné a úrazové poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť
• Schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Staffing s.r.o.
Námestie slobody 22
971 01 Prievidza