Pridať inzerát

Manažér kvality pre potravinovú výrobu

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vysoká pri Morave
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

* Zodpovednosť za manažment a výkon interných, externých auditov a kontrol systému manažérstva kvality
* Tvorba interných smerníc, pracovných a metodických postupov
* Zabezpečenie a tvorba HACCP - jeho dodržiavanie a vedenie záznamov o kontrolách
* Participácia pri stanovení stratégie a cieľov spoločnosti s pohľadu kvality
* Podieľanie sa na rozvoji, implementácií a kontroly interného systému kvality výrobných procesov
* Kontrola kvality laboratórnych činností
* Zaškoľovanie zamestnancov
* Kontrola hygieny vo výrobe

- stabilné zázemie s možnosťou rastu
- prácu vo výbornom kolektíve s rodinnou atmosférou
- príspevok na ubytovanie
- stravovanie v závodnej jedálni
- zvýhodnené ceny produktov
- darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
- vitamínový balíček
- rôzne firemné akcie a team buildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre rodinnú firmu so stabilným postavením v potravinárskom priemysle hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu manažéra kvality.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- 5 ročná prax v riadením v potravinárskom priemysle
- pokročilá úroveň znalostí ISO potravinárskych noriem
kvality
- anglický alebo nemecký jazyk na úrovni mierne
pokročilý
- schopnosť pracovať samostatne, precízne a
zodpovedne
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- vodičský preukaz sk. B

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
UNIQ, Staromestská 3
811 03 Bratislava