Pridať inzerát

Plánovač výroby pre rodinnú firmu v potravinárskom segmente

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie plánov výroby s ohľadom na výrobné kapacity, skladové zásoby, objednávky, technológie a personálne obsadenie
- zodpovednosť za správnosť údajov pre výrobu
- aktualizácia už existujúcich plánov
- participovanie pri navrhovaní a zlepšovaní výrobných procesov a znižovaní nákladov
- zabezpečovanie plánovania jednotlivých fáz výrobného procesu
- reagovanie na odchýlky v pláne výroby so zapracovaním nápravných opatrení do plánu
- pravidelný reporting
- vykonávanie dôkladných analýz jednotlivých pracovných postupov
- analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania
- riešenie krízových situácií a eliminovanie oneskorených dodávok
- kontrola plnenia vypracovaných plánov
- denná kontrola prevádzky - či sa pracuje podľa stanoveného plánu,
- aktívna komunikácia a spolupráca s vedúci jednotlivých úsekov a oddelení

- stabilné zázemie spoločnosti
- pracovný kolektív a atmosféra rodinnej firmy
- príspevok na ubytovanie
- stravovanie v závodnej jedálni
- zvýhodnené ceny produktov ale aj darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny), -
vitamínový balíček
- firemné akcie a team buildingy,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre rodinnú spoločnosť v oblasti potravinárskeho priemyslu so stabilným postavením na trhu a možnosťou rastu a realizácie :)
Práca je v jednozmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- 3 roky praxe s plánovaním výroby ideálne v potravinárskom alebo v inom obdobnom segmente
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni
mierne pokročilý (B1)
- Microsoft Excel na pokročilej úrovni (tabulky, funkcie, ... )
- vodičský preukaz sk. B

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti, tvorivý a inovatívny prístup k práci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov