Nastavovač strojov - voľné miesto v Čadci - práca bez nočných zmien - mzda až 1100 €!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 715 - 1 100 EUR/mesiac- základná zložka mzdy je 715 € + dochádzkový bonus + štvrťročné odmeny - mzda vychádza 1000 - 1100 €/mes brutto
  • Termín nástupu: október 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie strojov a zariadení podľa výrobného plánu a kvality
- kontrola skladových zásob
- evidencia a objednávanie náhradných dielov
- práca na 2zmeny (ranná, poobedná)

- teplá strava v jedálni

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis na michaela.nemcova@mauvia.com
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba vákuových elektrónok, kondenzátorov, zosilovačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- výučný list alebo maturita
- prax v tejto oblasti VÝHODOU
- manuálna zručnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Národná 814/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Nemcová
Tel.: +421915891819
E-mail: poslať životopis