Práca pre mužov, ženy, páry! mzda až 1000 €! Pohovor už 7.7.2021. Operátor výroby v Holíči! Posledné nástupy! Ubytovanie máme!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacZákladná mzda 739€ btt/mesiac + - výkonnostný bonus: 115 €/mesiac - dochádzkový bonus: 50 €/mesiac - príplatky podľa ZP Zárobok až 1000 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných operátorov výroby pre spoločnosť v Holíči, ktorá sa zaoberá produkciou interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.
Vyrábajú sa:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Ide o:
- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dostávania záloh
- zabezpečené ubytovanie

Neváhajte, pošlite nám Váš životopis na maria.masicova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca interiérových doplnkov!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šikovnosť
- manuálna zručnosť
- prax z výroby výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava