Pridať inzerát

Poď pracovať ako brusič v meste Bytča!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,56 EUR/hod.od 3,56€ až 4,21€ (záleží od pracovnej pozície)+dochádzkový bonus 55€ + príplatky podľa zákona
  • Termín nástupu: DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie
vŕtanie
zoraďovanie
obsluha viacvretenových sústružníckych automatov
brúsenie čiel, povrchov a obežných dráh puzdier a hriadeľov jedno alebo dvojradových ložísk,
obsluhovanie zvereného zariadenia,
obsluha stolových vŕtačiek,
vŕtanie otvorov vo vŕtacích prípravkoch.
nakladanie a odoberanie súčiastok od brúsok,
dovoz a
odvoz súčiastok na paletovom vozíku.

Hodinová mzda od 3,56€ až 4,21€ podľa pracovnej pozície.
priemerná mzda v čistom je 580€
· Dochádzkový bonus 55€
· Príplatky za nočné zmenu
· Príplatok za prácu nadčas
· Príplatok za prácu cez víkendy a sviatky

Idealne z lokalít :Hrabové, Hlboké, Bytča, Veľké Rovné, Kotešová, Petrovice, Kolárovice, Štiavnik, Hvozdnica, Predmier, Súľov, Jablonové, Pšunovice, Mikšová, Malá Bytča, Hričov

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na email: jana.rusnakova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Globálny výrobca špičkovej kvality meradiel založených na výskume a vývoji nových materiálov, technológií a procesov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

požadujeme:
· Manuálna zručnosť
· Fyzická zdatnosť
· Nutná zdravotná spôsobilosť pre výkon pracovných činnosti pre danú pozíciu.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad