Pridať inzerát

Operátor výroby na nový projekt

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: APP Lozorno, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 788,61 EUR/mesiac- Nárok na dovolenku podľa Zákonníka práce = 4-5 týždňov - Stravovanie v hodnote 3,83€, ale vo fabrike je zabezpečená strava so zrážkou zamestnanca v hodnote 1,62 €/menu - Základná mzda 788,61€ /mesiac brutto - Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 10% zo základnej mzdy ( až do výšky 78,86€) - Práca nadčas počas prac. zmeny 25% - Príplatok za poobednú zmenu 0,20€/ hod (14:00-22:00) - Príplatok za prácu v noci: 1,49€ / hod (22:00 - 06:00) - Príplatok za prácu v Sobotu: 2,09€/ hod - Príplatok za prácu v Nedeľu: 5,01€/ hod - Príplatok za sviatok 150% - Záťažový príplatok v prípade záťažovej práce 0,60€/ hod
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a kompletovanie trapacírov do dverí áut (Land Rover, Jaguár, VW, ŠKODA, AUDI)
- Jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletážou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut.
- montáž madiel, lepenie koženkových poťahov, kabeláž, príprave materálu na výrobu častí tapacírov
- práca v stoji na 7,5h zmenách s možným nadčasom

Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Je možné zabezpečiť ubytovanie v Malackách v 2-4 lôžkových izbách bežného štandardu.
Každý zamestnanec si dopláca na ubytovanie 50€ na mesiac z mzdy

Pohovor pozostáva z testu s úlohami: logická úloha na hľadanie rozličných tvarov a matematické testy.
Po testoch je ešte osobný pohovor s náborarom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba a kompletovanie trapacírov do dverí áut (Land Rover, Jaguár, VW, ŠKODA, AUDI)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na zamestnanca:
- Matematická gramotnosť
- Stabilita v predošlých zamestnaniach ( Fluktuant je taký človek ktorý behom 1-2 rokov vystriedal 4 a viac zamestnaní a niíkde nevydrž viac ako pár mesiacov)
- ZŠ, Nižšie stredné odborné vzdelanie
- manuálna zručnosť, prax vo výrobe
- praktické myslenie
- znalosť slovenského jazyka
Pracovné zmeny:
- 3-zmenná prevádzka po 7,5h
- možnosť pracovať nadčas (počas týžna alebo víkend, po dohode s nadriadeným)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Vajnorská 135
831 04 Bratislava