Pridať inzerát

Operátor výroby

Manuvia, a. s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 100 Kč/měsícbonusy, nadstandartní příplatky
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

• Práce ve výrobě s ručním nářadím, nejedná se o pásovou výrobu

• Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

• Samostatnost

• Manuální zručnost

• Zodpovědnost a pečlivost

Další informace:

• vhodné i pro absolventy, zaučíme

• Ubytování zajištěné v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích.

• Doprava ZDARMA zařízena na trase (SK) Korňa, Turzovka, Vysoká nad Kysucou, Makov a směr (CZ) Valašské Meziříčí

Na uvedené číslo v inzerátu volejte v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Stabilní práci na HPP

• Základní mzda 21 100,-Kč brutto + bonusy, nadstandartní příplatky

• Benefity zaměstnavatele

• 25 dní dovolené

• Vlastní jídelna v areálu - dotovaná strava

Informace o náboru

Životopisy v českém nebo slovenském jazyce zasílejte na emailovou adresu: veronika.benackova@manuvia.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

zpracovávání plochého sklo a skleněné výrobky určené pro domácí spotřebiče a zaměřuje se na výrobu vitrín pro profesionální prezentaci chlazeného a mraženého zboží

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost a ochota pracovat v 3 směnném provozu

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Na Rovince 879
72000 Ostrava
Česká republika