Hľadáme šikovné (manuálne zručné) dievčatá do výroby na 2 zmeny!

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 602 - 770 EUR/mesiac720 - 770 €/mesačne !!! základná mzda 602 € + výkonnostná prémia + dochádzková prémia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a montáž elektrotechnických častí
- výroba vákuových elektróniek

- voľné víkendy
- žiadne nočné zmeny
- práca vhodnejšia pre ženy - kvôli jemnej motorike - práca s malými súčiastkami
- práca v kmeni

V prípade záujmu nám pošlite životopis na michaela.nemcova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť začala vyvíjať a vyrábať vákuové elektrónky v roku 1994. Do dnešných dní vyvinuli ďalších 17 typov elektrónok, ktoré boli aj úspešne zaradené do výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

- manuálna zručnosť
- jemná motorika

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Národná 814/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Nemcová
Tel.: +421915891819
E-mail: poslať životopis