Operátor/ka výroby v NMnV, posilovače riadenia a brzdové systémy

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 1 000 EUR/mesiacnástupná mzda 735 Eur + 75 dochádzkový bonus+ karierny bonus až do 150 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba posilovačov riadenia a brzdových systémov
práca v stoji
výrobe pracuje s poloautomatickými strojmi

nástupná mzda 735 Eur + 75 dochádzkový bonus
výkonnostný bonus 5% po skúšobnej dobe
možnost karierneho rastu viac stupňou odmeňovania až do 150 eur
zaškolenie v podniku skúsenými trénermi
možnosť karierneho rastu (viac stupňov odmeňovania)
ubytovanie v našich ubytovniach zdarma
stabilná práca
strava iba za 0,80 Eur
iné rôzne benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba posilovačov riadenia a brzdových systémov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota pracovať na 3 zmeny (týždeň ranná, poobedná a nočná)
manálna zručnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
08501 Bardejov