Pridať inzerát

Práca pre mužov aj ženy vo výrobe v KNM

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 950 EUR/hod.Základ 4,11 €/hod. +príplatok za poobednú 0,30 €/hodina +ohodnotenie po zaškolení 0,30 €hodinu +príplatky za sťažené prostredie 0,30 - 0,72 €/hodinu +nočný príplatok 1,43-1,79 €/hod
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha montážnych liniek a manuálnych pracovísk montáže podľa platnej dokumentácie (ženy)
- obsluha a nastavovanie kovoobrábacích strojov (muži)
- kontrola parametrov výrobku
- dodržiavanie postupov zabezpečenia kvality podľa noriem
- dodržiavanie pracovnej disciplíny, čistoty a poriadku na pracovisku
- práca na 3 zmeny
- práca vo firme Schaeffler

- stravné lístky v hodnote 3,90 €/hod (zamestnanec si hradí 1 €)
- preplácanie 25% cestovného (štvrťročne)

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú - 6 mesiacov
- v prípade záujmu nám zašlite životopis na michaela.nemcova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba valivých a klzných ložísk, techniky lineárneho a priameho pohonu, ako aj servisné riešenia, ako sú produkty pre údržbu a monitorovacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- vzdelanie strojárskeho zamerania
- čítanie strojárskych výkresov
- skúsenosti s prácou CNC kovoobrábacích strojov sú výhodou
- technické myslenie a predstavivosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Národná 814/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Nemcová
Tel.: +421915891819
E-mail: poslať životopis