Si technicky zdatný? Hľadáme práve teba. Obsluha a nastavovanie kovoobrábacích strojov.

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,11 EUR/hod.+ poobedný príplatok 0,30 €/hodinu + ohodnotenie po zaškolení 0,30 €hodinu + príplatky za sťažené prostredie 0,50 - 0,72 €/hodinu + nočný príplatok 1,79 €/hod
  • Termín nástupu: 1.5.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha a nastavovanie kovoobrábacích strojov
kontrola parametrov výrobku
dodržiavanie postupov zabezpečenia kvality podľa noriem
dodržiavanie pracovnej disciplíny, čistoty a poriadku na pracovisku
práca na 3 zmeny

Informácie o výberovom konaní

technické myslenie, vzťah k technike/strojárstvu
vzdelanie strojárskeho zamerania
čítanie strojárskych výkresov
skúsenosti s prácou CNC kovoobrábacích strojov sú výhodou
technické myslenie a predstavivosť
schopnosť učiť sa nové veci
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú - 6 mesiacov
v prípade záujmu nám zašlite životopis na michaela.nemcova@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba valivé a klzných ložiská, techniky lineárneho a priameho pohonu, ako aj servisné riešenia, ako sú produkty pre údržbu a monitorovacie systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Národná 814/4
010 01 Žilina