Levice a okolie pozor ! - ponúkame Vám prácu - výroba preglejkových a drevených obalov

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,4 EUR/hod.4,4 EUR/hod - 850 € / mesačne + dochádzkový bonus 30€/mesiac osobné ohodnotenie vo výške 6% zo mzdy zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v dvojzmennej prevádzke (výnimočne v troj)
• Obsluha automatizovaných strojných zariadení na spracovanie preglejky
• Nastavenie a kontrola zariadení
• Manipulačné práce pri výrobe drevených a preglejkových obalov
• Vizuálna výstupná kontrola hotových výrobkov

4,40€/hod brutto - mzda 850 €
práca na dve zmeny (06:00 - 14:15 ; 14:15 - 22:30)
dochádzkový bonus vo výške 30€/mesiac
osobné ohodnotenie vo výške 6% z brutto mzdy
zákonné príplatky (rizikový príplatok 0,72€, nočný príplatok, náhrady mzdy za
sviatok, odpracované sviatky atď)

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak neváhajte nás kontaktovať :

telefonický : 0911 82 82 06
emailom : alena.velika@manuvia.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Komplexné obalové riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

výroba

minimálne úplné stredné odborné bez maturity - s maturitou v strojárskom alebo stolárskom odvetví (výhodou)
manuálne zručnosti
spoľahlivosť, zodpovednosť
schopnosť kontinuálneho vzdelávania a prispôsobenie sa požiadavkám vo výrobe

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Staničná 1268
09301 Vranov nad Topľou

Kontakt