Pridať inzerát

Elektrikár v prostredí Farmy (7-10e/ hod.)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.Prácu je možné vykonávať na TPP aj živnosť.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opravy prevádzkových porúch elektrických zariadení na farme ako sú čerpadlá a rôzne motory
- Bežné poruchy v elektrických rozvodných skriniach jednotlivých objektov, závlahové systémy a pod.
- Pravidelné údržby rozvodných skríň a el. zariadení
- Inštalácia rozvodných skríň a elektrických rozvodov

- Prostredie rodinnej firmy
- Pracovná doba pondelok až piatok 7,00 - 15,30
- Zabezpečenie obedov - 2eur/ deň
- Mzda podľa skúseností a kvalít kandidáta
- Samostatná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre rodinnú firmu, ktorá sa zaoberá najmä rastlinnou a živočíšnou výrobou hľadáme šikovného a dynamického elektrikára, ktorý bude zabezpečovať plynulý chod elektrických zariadení na farme.

Požiadavky na zamestnanca

- Elektrotechnické vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícií min. 2 roky (ideálne s podobnými priemyselnými zariadeniami)
- Elektrotechnická vyhláška §22
- Znalosť projektovej dokumentácie vítaná

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava