Pridať inzerát

Hľadáme experta v programe Excel !

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

* vypracovávanie reportov na základe dostupných dát (aktívna práca v programe Excel)
* optimalizácia dát
* práca v programe Excel na dennej báze
* práca s internými databázami (spracovávanie rôznych dát a ich procesovanie)
* analyzovanie súčasného software a zavádzanie nového riadiaceho softweru do firmy
*riešenie problémov a spolupráca s centrálou
*prispievanie k zlepšovaniu implementačných procesov

*práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
*spoločnosť hradí externé školenia
*profesionálny a a osobnostný rast
*bonusy pri jubileách a za lojalitu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme nového kolegu, ktorý ovláda excel na 100% úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* ovládanie programu EXCEL na úrovni EXPERT
* ovládanie MS Office - úroveň EXPERT
* ovládanie Visual Basic - POKROČILÁ úroveň
* Anglický jazyk - na stredne pokročilej úrovni B2
* Technické/IT vzdelanie
* skúsenosti so správou a údržbou počítačov (HW, SW), tlačiarni, telefónov
* skúsenosti s realizáciou a správou počítačovej siete

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Uniq Offices, Staromestská 3
811 03 Bratislava