Pridať inzerát

Zmenový vedúci vo výrobe

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- súčinnosť pri organizovaní a riadení výroby
- koordinácia a zaškoľovanie nových zamestnancov vo výrobe
- vedenie dokumentácie a evidencia výroby
- riešenie vzniknutých situácií v spolupráci s oddelením kvality a údržby
- práca v trojzmennej prevádzke

- uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- zaujímavé externé školenia hradené spoločnosťou
- bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Ďakujeme za prejavený záujem, po preštudovaní životopisov budeme kontaktovať vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky zadefinované našim klientom.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

na obdobnej pozícii
3

- skúsenosti s riadením zamestnancov
- pracovné skúsenosti s riadením výroby v automobilovom priemysle výhodou
- komunikačné zručnosti, technické a analytické myslenie
- flexibilita, rozhodnosť, zvládanie stresu

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Vajnorská 135
831 04 Bratislava