Pridať inzerát

Pracovník expedície

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a expedícia tovaru
- kontrola tovaru podľa dodacieho listu
- vytvorenie dodacieho listu
- koordinácia nákladných áut pri príjme a expedícii
- odoslanie ASN
- zabezpečenie 5S na príjme a expedícii
- včasné naskladnenie tovaru
- riadenie odpadových kontajnerov
- inventúry (riadna, priebežná a mimoriadna inventarizácia skladových
zásob)
- organizovanie VZV pracovníkov (príjem, expedícia)
- objednávanie prepráv prostredníctvom B2B portálov, riešenie prípadných reklamácií v prípade omeškania dodávok
- kontrola nákladových okien v čase
- pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (nepracujú sa nočné)

- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
- externé školenia hradené spoločnosťou
- bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Ďakujeme za prejavený záujem, po preštudovaní životopisov budeme kontaktovať vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky zadefinované našim klientom.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Logistika
1

- maďarský jazyk výhodou
- podmienkou je prax na obdobnej pozícii (logistika)
- schopnosť pracovať pod stresom, flexibilita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Vajnorská 135
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Lorenčíková
E-mail: poslať životopis