Pridať inzerát

Telekomunikačný poradca v Telekom Doma v Košiciach

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1000 - 1400 EUR
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikovať so zákazníkmi a pomáhať im nájsť tie najvýhodnejšie riešenia
- Dokončovať s nimi objednávky
- Spolupracovať s bandou odvážnych kolegov
- Zarábať viac ako inde

- SUPPORT SYSTÉM - PODPORU A POMOC OD OSTANÝCH KOLEGOV
- Tablet s 10GB internetu
- Ďalšie výhody Telekom Doma (firemné auto po zaškolení aj na súkromné účely)
- Do terénu nebudete jazdiť autobusom

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta Slovak Telekom, a.s.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Slovak Telekom je najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Náboj a chuť niečo urobiť
- Ambície pracovať aj na IČO
- Ochotu učiť sa a kariérne sa posunúť vyššie (pokiaľ chcete kariéru)
- Hľadať riešenie, namiesto porazeneckého "to nejde"

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Cesta na štadión 3
974 01 Banská Bystrica