Pridať inzerát

SAP/Open Text konzultant Junior (Ref. č.: A2229)

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mes Mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Analýza zákazníckych požiadaviek, návrh a špecifikácia budúcich riešení
- Implementácia riešení na báze produktov Open Text Suite for SAP
- Programové úpravy štandartných riešení
- Odborné konzultácie
- Poskytovanie záručnej a pozáručnej podpory
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Práca pre zahraničné a domáce projekty
- Aktívne využívanie anglického jazyka
- Odborné školenia
- Podpora certifikácií
- Príspevky na šport
- Možnosť kariérne rásť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v IT oblasti, zameraná na poskytovanie služieb a riešení zameraných na správu informácií v dokumentoch, procesoch, digitálnych médiach, sociálnych sieťach a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania
- technická znalosť prostredia SAP
- Základná znalosť programovania v ľubovoľnom objektovom jazyku (ABAP, Java, .NET..)
- základná znalosť SQL
- komunikačné a prezentačné schopnosti

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.