Pridať inzerát

Solčany - operátor výroby

Manuvia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520€ základ + variabilné bonusy do 210€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zamestnanec dáva pozor na stroj, ktorý vyrába konkrétny výrobok, odoberá z neho hotové kusy a uskladňuje na paletu.
Operátori si nenastavujú ani neupravujú program.
Jedná sa iba čisto o obsluhu stroja.

pozície vhodné pre mužov,ženy a páry
Ponúkaná mzda:
Základ : 520 + Variabilná zložka : 210 (skladá sa z dochádzky, kvality a produktivity)
Spolu : 730 eur
Príplatky podľa Zákonníka práce.
Stravné: za každú 12 hodinovú zmenu 2 stravné lístky v hodnote 3,83 eur (1,43 je príspevok zamestnanca)
Zabezpečená doprava do a zo zamestnania priamo na ubytovňu
Zálohy
Možnosť nadčasov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 664 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je popredným výrobcom plastových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

dobrý zdravotný stav,
dobrý zrak,
manuálna zručnosť,
disciplinovaný prístup k práci
Nepožadujú sa skúsenosti s výrobou, pracovník bude zaškolený.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
085 01 Bardejov