Pridať inzerát

Strojník, vodič

MANUSTAV s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 200 EUR/mesiacNadčasy a praca cez vikend su za priplatok a po vzajomnej dohode.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia výkopových prác traktorbágrom JCB 3CX.

Výplata načas, seriózny prístup, občasné prémie podľa možností :-)

Zaoberáme sa realizáciou drobných a stredných stavieb so všetkým čo k tomu patrí (zemné práce, betonáž, murovanie, debnenie, armovanie ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

prax na traktor bagry nutná.

Sme modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť realizácie stavieb akéhokoľvek druhu určených na bývanie. Skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vieme vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám každého zákazníka. Hlavným cieľom celého tímu pracovníkov našej firmy je maximálna spokojnosť klienta.