Pridať inzerát

IT Projektový manažer pro Big Data projekty - Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Typ úvazku: Full-time, HPP (smlouva na 1 rok s prodloužením), IČO
Adresa: Praha 4
Jazyky: ENG - B2
Docházka: hybridní model, 2x onsite + 3x HO
Výběrové řízení: 2 kola (1.online/offline, 2.osobně)

Pro našeho klienta, poradenskou společnost zabývající se implementacemi informačních systémů, momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Project Manager. Základním produktem firmy je systém od firmy SAP. Budete zodpovědní za vedení projektů od fáze iniciativy až po jejich úplné dokončení.
Jaké budou tvé odpovědnosti?

  • Řídíš implementační projekty ve všech fázích projektu nebo rozvoj nových funkcionalit pro velké české i zahraniční firmy

  • Podílíš se na přípravě a spoluutváříš KPI každého projektu

  • Vedeš projektové týmy

  • Komunikuješ se zákazníky, buduješ s nimi dlouhodobý vztah

  • Rozvíjíš s PMO naši projektovou metodiku

  • Pomáháš liniovým manažerům s motivací a rozvojem členů projektových týmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme:

  • Svobodná firma s minimem hierarchie a selským rozumem ve vedení, žádný korporát

  • Svůj čas, svojí dovolenou (5 týdnů), volno, do budoucna možnost pracovat i ze zahraničí

  • Projekty, na kterých budeš pracovat, to vše je na tobě.

  • Po zkušební době: multispotka, zvýhodněny tarif, notebook, telefon, jazykové kurzy v rámci firmy (ENG, DE)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je potřeba:

  • Nejméně 3 roky intenzivní praxe s vedením středně velkých IT projektů (znalost principu vývoje SW a projektového řízení v oblasti IT)

  • Zkušenost s ERP projekty výhodou

  • Zkušenosti s řízením vývojových týmů (vodopádové/agilní)

  • Angličtina na úrovní B2

  • Soft skills: time management, umět dynamicky reagovat, přehodnocovat priority a rozhodovat se s ohledem na dlouhodobé cíle a aktuální potřeby, komunikační dovednosti, analytické schopnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?