Pridať inzerát

Integrační Architekt pro moderní integrační řešení

ManpowerGroup s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do IT společnosti, která v České republice patří mezi největší experty v oboru a věnuje se technologiím a vlastním produktům více než 25 let, hledáme Integračního Architekta. Staňte se součástí společnosti, která poskytuje kompletní integrační platformy, propojuje aplikace a dodává integrační služby a API. Mezi klienty, které využívají jejich služeb, patří např. banky, pojišťovny, automobilky či telekomunikační operátoři.

  • Architektura a technický design na integračních dodávkách využívající technologie jako např. ESB, APIM, integrační mikroslužby, messaging, Kafka, ELK

  • Aktivní využívání Archimate, UML, Enterprise Architect a tvorba návrhů detailní technické architektury

  • Vytváření systémové dokumentace

  • Spolupráce na nabídkách a presale aktivity

  • Kooperace se zákazníkem a vývojovým týmem po celou dobu projektu (řešení změnových požadavků atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Tým odborníků

  • Možnost home office

  • 5 týdnů volna a 3 sick days

  • Odborná školení a konference, e-learning v rámci Udemy a Pluralsight, online jazykové kurzy

  • Benefity dle vlastní volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky

  • Kvalitní technické vybavení, služební tarif

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti s integrací po stránce analytické i vývojové

  • Znalost UML, komponentních a sekvenčních diagramů

  • Znalost architektonických, zejména integračních patternů

  • Velmi dobré analytické schopnosti

  • Výhodou je znalost integračních nástrojů ideálně od IBM, WSO2, RedHat, Oracle, Tibco apod.

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?